W jaki sposób przeżyć wakacje, żeby były oryginalne

Wakacje zaraz się rozpoczną, a Ty wciąż nie posiadasz pojęcia co zrobić z taką dużą ilością wolnego czasu? Albo masz do zaplanowania kilka dni swojego urlopu i nie masz pojęcia co uczynić, żeby ten czas spędzić w oryginalny sposób? Nic straconego, nie każdy planuje wakacje z bardzo dużym wyprzedzeniem, wielu jest takich, którzy na podróż decydują się spontanicznie.

Read More

Czy egzotyczna wycieczka zawsze powinna być droga i czy wskazane jest osobiście zorganizować wyjazd?

Wielu Polaków wręcz nie może doczekać się najbliższych wakacji, ponieważ jest to dla nich szansa odpoczynku oraz oderwania się od codziennych problemów. Biura podróży posiadają we własnej ofercie rzeczywiście dosyć zróżnicowany wybór wszelkiego rodzaju wycieczek, w atrakcyjnych cenach. Dotychczas dużą popularnością charakteryzowały się takie kierunki wyjazdowe, jak Egipt, Grecja bądź Chorwacja i Bułgaria.

Read More

Grecja – antyczne ruiny i piękne plaże

Celem Twojej wakacyjnej wyprawy ma być w tym roku Grecja? Doskonały wybór, ponieważ jest to miejsce, w którym można nie tylko doskonale wypocząć, ale też doświadczyć zupełnie innego sposobu życia, jaki prowadzą Grecy. Nie żałuj, ponieważ dokonałeś idealnego wyboru.
Zastanawiasz się, w który zakątek tego wyspiarskiego państwa się udać? Hitem niewątpliwie jest położona na północy Morza Egejskiego wyspa Thassos, oraz leżąca w centralnej części Wysp Jońskich Lefkada.

Read More