Dlaczego warto wybrać się przynajmniej od czasu do czasu na wyjazd zorganizowany samodzielnie, zamiast korzystać co roku z biura podróży?

Myśląc o wakacyjnych planach często wybieramy kierunki dość standardowe. Trochę przez przyzwyczajenie, gdyż w niektórych miejscach byliśmy już oraz dobrze nam się kojarzą. Trochę też z tego względu, iż korzystając z tego co oferują biura podróży mamy więcej ofert raczej standardowych i popularnych. A co gdyby tak tego roku roku samemu zorganizować sobie wyjazd w trochę mniej oczywiste miejsce? Może się okazać, że to będą jedne z najlepszych wakacji w naszym życiu. Gdzie dobrze jest się wybrać?

Read More

Jakie miejsca w Bułgarii nam się spodobają?

Warto się zastanowić, jak chcemy spędzić czas w tym kraju, tak aby mieć pewność, że do domu wrócimy bardzo zadowoleni. Wówczas trzeba popatrzeć, jakie rejony tego kraju musimy obejrzeć, bo od razu będziemy też wiedzieli, jak powinniśmy się przygotować do ich zwiedzania. Jeśli chcemy nasze oczy nacieszyć pięknymi widokami, to koniecznie powinniśmy się wybrać na przylądek Kaliakra, gdzie będziemy mogli podziwiać 70 metrowe klify, a także różnego rodzaju jaskinie i groty, kaniony, a na końcu będziemy mieli możliwość wypoczywać na wspaniałych plażach.

Read More